Juniorzy Młodsi kontynuują zwycięską passę!

drezdenkoTydzień po derbach, do kolejnego meczu przystąpili Juniorzy Młodsi. Tym razem na wyjeździe podejmowali rówieśników z Drezdenka. 

Mimo meczu na terenie rywala pierwsze minuty spotkania należały do Warciarzy. Po niespełna kwadransie gry, za sprawą szybkiej kontry wynik otworzył Kacper Pawlak.  Ten sam zawodnik wykończył kilka minut później atak pozycyjny, który był jedną z ozdób niedzielnej rywalizacji. Przewaga gości była widoczna coraz bardziej. Efektem składnej gry w ofensywie była kolejna bramka autorstwa tym razem Karola Mierzwy, który również czuł się bardzo swobodnie na boisku Lubuszanina.

Druga odsłona meczu, to spokojniejsza gra Warty, która utrzymując się przy piłce zmuszała przeciwnika do biegania. Jako ostatni z gości na listę strzelców wpisał się Adrian Paradowski, posyłając piłkę obok bezradnego bramkarza gospodarzy. Lubuszanin również znalazł drogę do bramki strzeżonej przez Kacpra Dolińczyka wykorzystując nieporadność w szeregach obronnych  Warty podczas stałego fragmentu gry. Do końca zawodów wynik nie uległ zmianie i z Drezdenka wróciliśmy z kompletem punktów. Po raz kolejny mimo meczu wyjazdowego najgłośniejsi byli kibice gorzowskiej Warty, którym bardzo dziękujemy za obecność oraz doping.

Lubuszanin Drezdenko – Warta Gorzów 1:4 (0:3)
…………………………………..Pawlak 12′, 17′,
…………………………………..Mierzwa 31′,
…………………………………..Paradowski 47′.

Warta: Dolińczyk – Chojak Mateusz, Kościółek, Griganiec, Stokop (48′ Podburaczyński) – Tondel, Chojak, Mierzwa (31′ Urbanek), Dyc – Paradowski, Pawlak (68′ Wites).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*