Juniorzy Młodsi ograli Wschowę

image6Majówkowy weekend Juniorzy Młodsi rozpoczęli od rywalizacji z rówieśnikami ze Wschowy. Mimo remisu do przerwy po ostatnim gwizdku to Warciarze cieszyli się ze zwycięstwa. 

Mecz idealnie rozpoczął się dla gospodarzy – szybko strzelona bramka pozwoliła na przejęcie inicjatywy od samego początku. Kolejne minuty to liczne sytuacje podbramkowe, jednak bez efektu bramkowego. Goście kilka minut przed przerwą wykorzystali błąd Gorzowian przy wyprowadzeniu piłki i doprowadzili do remisu.

W drugiej odsłonie pewnym było, że Warciarze muszą za wszelką cenę przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Udało się to wykonać w końcowej fazie meczu. Przytomnością w polu karnym Wschowy wykazał się Patryk Griganiec uderzając obok bezradnego bramkarza. Mecz kończyliśmy w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartą ukarany został Michał Paprocki.

Warta Gorzów – Korona Wschowa 2:1 (1:1)
4′ B. Sołtysiak,
59′ Griganiec.

Warta: Dolińczyk – Mateusz Chojak, Stokop, Adam Kowalski, Piasecki (57′ Sawoch) – Griganiec, Przemysław Kowalski (41′ Mierzwa), Kaszuba (41′ Michał Chojak), Bartosz Sołtysiak (46′ Tondel) – Paradowski, Paprocki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*