Juniorzy Młodsi „stanęli na głowie” aby wygrać z Nową Solą

foto NSSobotni wyjazdowy mecz z Arką Nowa Sól dostarczył wielu emocji. Po pierwszej połowie wynik był dość nie oczekiwany, ale w drugiej połowie Warciarze stanęli na głowie, aby osiągnąć końcowy sukces.

Piękna słoneczna pogoda obniżyła koncentrację Gorzowian od początku spotkania, ponieważ już od 5. minuty przegrywaliśmy 1:0, za sprawą precyzyjnego uderzenia z rzutu wolnego. Można by określić, że od tego momentu gra gospodarzy ograniczała się jedynie do bronienia prowadzenia oraz do prób wyprowadzenia kontrataków. Warciarze mimo przewagi w pierwszej połowie nie zdołali odnaleźć drogi do bramki gospodarzy.

Po przerwie kibice zgromadzeni na stadionie oglądali bardzo jednostronny pojedynek. Goście nie opuszczali niemal połowy przeciwnika, co przekładało się na liczne sytuacje podbramkowe. Zimna krew i wysoka skuteczność pozwoliła na szybkie odwrócenie losów meczu. Po ostatnim gwizdku sędziego Warciarze nie ukrywali radości z wygranej oraz stylu gry zwłaszcza w drugiej połowie.

Arka Nowa Sól – Warta Gorzów 1:6 (1:0)