Juniorzy Młodsi z Kalskiem zagrali na piątkę!

vs Kalsk fotoW sobotnie popołudnie Juniorzy Młodsi I gościli na własnym stadionie Sokół Kalsk. Gorzowianie za wszelką cenę chcieli się zrewanżować za remis w pierwszym spotkaniu na terenie przeciwnika.

Zmotywowani gospodarze od pierwszych minut starali się objąć inicjatywę w meczu. Mimo narastającej przewagi, goście umiejętnie się bronili i szukali swoich szans zagrywając dalekie piłki w kierunku bramki strzeżonej przez Jakuba Wójcika. Drogę do siatki udało się znaleźć za pomocą rzutu rożnego, gdzie przytomnością wykazał się Wiktor Sawoch umieszczając piłkę w bramce z bliskiej odległości. Trzy minuty później prowadzenie podwyższył Adrian Paradowski.

Po przerwie obraz spotkanie nie uległ zmianie. Gorzowianie dążyli do powiększenia prowadzenia. Umiejętne utrzymanie się przy piłce na połowie przeciwnika owocowało dużą ilością sytuacji podbramkowych. Skuteczność oraz dobra postawa całego zespołu pozwoliła na odniesienie okazałego zwycięstwa 5:0.

Faktem godnym odnotowania jest debiut kolejnych trampkarzy Mateusza Paradowskiego oraz Macieja Gnietko w pierwszym zespole Juniorów Młodszych. Dzięki ciężkiej pracy na treningach liczymy, że chłopcy będą jeszcze mieli okazję pokazać się w starszej kategorii.

Warta Gorzów – Sokół Kalsk 5:0 (2:0)
20′ Sawoch,
23′, 58′ Paradowski A.,