JUNIOR A – Juniorzy przypieczętowali Mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej!

Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek jesiennych Nasi Juniorzy zapewnili sobie Mistrzostwo.

W środę Juniorzy Starsi wybrali się na zaległy mecz z Lechią Zieloną Górą. Pierwsze 45 minut w naszym wykonaniu dawało wiele do życzenia. W 20 minucie meczu bardzo dobrym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Konrad Kaszuba, wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. Po tej bramce, wdarło się w nasze szeregi rozluźnienie, które Gospodarze wykorzystali w 34 minucie doprowadzając do remisu.
Drugie 45 minut meczu to całkiem inny zespół Warty. Chwilę po rozpoczęciu zdobyty gol przez Eryka Sulimenko dodał nam więcej pewności siebie. W kolejnych minutach spotkania zespół Warty przejął inicjatywę w tym meczu i sytuację, które stworzyliśmy zamieniliśmy na bramki. Ostateczny wynik meczu 1-7 dla Warciarzy.

Lechia Zielona Góra 1-7 Warta Gorzów