Juniorzy towarzysko grają z Izraelczykami

W odpowiedzi na zaproszenie przebywającej na obozie w Opalenicy drużyny z Izraela w sparingu zagrały nasze drużyny juniora starszego i młodszego.

Oba mecze zostały rozegrane w Babimoście, gdzie od wczoraj na przedsezonowym zgrupowaniu przebywa drużyna juniora młodszego, natomiast starszy zespół Warciarzy dojechał na sparing. Przeciwnicy z którymi przyszło nam się mierzyć byli niezwykle wymagający, gdyż w swoim kraju grają w najwyższych ligach rozgrywkowych. Wiedząc wcześniej o sile rywali, trenerzy uznali że przygotowując się do sezonu warto skorzystać z zaproszenia rozegrania towarzyskiego spotkania. W obydwu spotkaniach to rywale byli górą, jednak dzięki grze wiemy co jeszcze należy poprawić aby już za tydzień (junior młodszy) i w pierwszy weekend września (junior starszy) jak najlepiej zaprezentować się w inaugurujących meczach ligi wojewódzkiej. Jednak sugerując się słowami trenerów naszych rywali – „do zobaczenia” – wychodzi na to, że byliśmy dla nich również wartościowym przeciwnikiem.

Dziękujemy trenerom i działaczom za zaproszenie rozegrania sparingu. Cieszy nas, że drużyna z czołowej ligi w swoim kraju będąc w Polsce na zgrupowaniu zaprasza do gry właśnie Naszą Akademię. To pokazuje coraz większą wartość Akademii Piłkarskiej Warta Gorzów.

W sparingu wystąpili:

Junior Młodszy: Skrzypczak Oliwier, Jędrkowiak Jakub, Talar Dawid, Jarząb Michał, Czerwonka Mateusz, Zieliński Maciej, Reszka Jakub, Barański Mikołaj, Smacki Konrad, Borkowski Maciej, Sztuba Mateusz, Kwiatek Hubert, Wiśniewski Piotr, Czyrka Jakub, Pawlak Wiktor, Pokonieczny Mateusz, Przybysz Damian, Kaczmarek Jakub, Bujak Adrian, Stondzik Kamil, Szulc Filip, Łodziato Adrian, Tecław Marcel, Szyliński Wiktor, Wawrzyniak Filip, Zdzichowski Szymon, Pryputniewicz Jakub.

Junior Starszy: Podsiadło Bartosz, Kurasz Damian, Surowiecki Oskar, Panachida Hubert, Sułek Rafał, Chojak Michał, Markuszewski Michał, Chojak Mateusz, Sulimenko Eryk, Nowacki Bartosz, Knapiński Iwo, Mróz Maciej, Świtała Łukasz, Kaszuba Konrad, Buszkiewicz Adam, Podburaczyński Kamil, Wąsowicz Oskar.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*