Kiepska pierwsza połowa konsekwencją porażki Juniorów Młodszych I.

20170129_160318Tuż przed rozpoczynającymi się feriami Juniorzy Młodsi w Barlinku podejmowali seniorski zespół Arki Mierzęcin. Niestety mimo przewagi w drugiej połowie nie udało się osiągnąć korzystnego rezultatu.

Nieco wycofana od pierwszych minut Arka pozwoliła na dość swobodne konstruowanie akcji Warciarzom od własnej bramki. Niestety proste błędy prokurowały liczne straty i sytuacje dla przeciwników. Pierwszą okazję do objęcia prowadzenia Mierzęcin miał przed upływem kwadransa gry za sprawą rzutu karnego. Intencję strzelającego dobrze wyczuł Bartosz Krawczyński broniąc jedenastkę. Niestety remis długo się nie utrzymał i Arka wyszła na prowadzenie. Niezadowoleni Gorzowianie coraz śmielej zaczęli atakować bramkę przeciwnika czego efektem była bramka Patryka Grigańca dająca remis 1:1. Defensywa Warty pierwszej połowy nie mogła jednak zaliczyć do udanej ponieważ liczne niewymuszone błędy pod własną bramką wykorzystywali seniorzy z Mierzęcina. Na przerwę schodziliśmy przegrywając 5:1.

Podczas drugiej odsłony meczu mogliśmy oglądać dużo lepiej zorganizowany zespół z Gorzowa. Podczas licznych sytuacji podbramkowych brakowało jednak wykończenia. Zepchnięta do defensywy  Arka ograniczała się jedynie do kontrataków.  Mimo przewagi w drugiej połowie nie udało się odmienić losów spotkania. W następny weekend czeka nas przerwa od rozgrywek natomiast na koniec ferii rozegramy derbowy pojedynek z sekcja Juniora Starszego Warty Gorzów.

Warta Gorzów – Arka Mierzęcin 1:5 (1:5)
Griganiec

Wartę reprezentowali: Krawczyński, Majewski, Stokop, Janus, Podburaczyński, Sołtysiak Bartosz, Madyda, Chojak Michał, Girganiec, Cichosz, Wites oraz Chojak Mateusz.