Kolejna edycja za Nami!

DSC04124 W styczniu tak jak i we wcześniejszych miesiącach w grupie „Skrzatów” odbyła się kolejna edycja rozgrywek pod nazwą „Talentiada”. Była to już czwarta edycja naszego turnieju podczas, którego wszyscy zawodnicy rywalizują o wielki puchar „Talentiady”. W tym miesiącu najlepsza trójka zawodników otrzymała pamiątkowe medale a zwycięzca także dodatkowo małą piłkę!

Obrońcą trofeum z zeszłego miesiąca był Szymek Wieczorek, który wtedy na ostatniej prostej wyprzedził  Wiktora Woźniaka. Chłopcy mieli chrapkę żeby znów powalczyć o zwycięstwo, lecz reszta zawodników tego dnia wcale nie chciała się przyglądać ich rywalizacji tylko się w nią włączyć! Od samego początku turnieju wszyscy młodzi Warciarze ruszyli z animuszem po pierwsze punkty. Już podczas pierwszych spotkań byliśmy świadkami czegoś niesłychanego. W pierwszej serii padła tylko JEDNA bramka! Świadczy to oczywiście o ogromnych zaangażowaniu wszystkich zawodników w grę obronną przez co licznie tego dnia zgromadzeni rodzice nie mogli podziwiać pięknych bramek, lecz piękny parady bramkarskie!

Rywalizacja o puchar  trwała do samego końca. Każdy dawał się siebie 110%, ale nie zapominał, że przede wszystkich liczy się zabawa. O puchar do ostatniej serii spotkań rywalizowali Igor Musielak oraz Borys Wieleba, których dzieliły tylko dwa punkty.  Lepiej w ostatnim meczu spisał się Igor, który zakończył rywalizację z wynikiem 124 punktów. Drugie miejsce przypadło Michałowi Kędzierskiemu, który miał 112 punktów na swoim koncie a na najniższym stopniu podium rywalizację zakończył Wiktor Woźniak z wynikiem 105 punktów.

Kolejna edycja przyniosła, kolejne doświadczenia, ale także niespodzianki. Nie najlepszy dzień mieli, poprzedni zwycięzca Talentiady – Szymek Wieczorek oraz Lenka Musielak, która poprzednią edycję zakończyła na trzecim miejscu. Znając charakter naszych „Skrzatów” za miesiąc na pewno będą chcieli sobie odbić to niepowodzenie i znów włączyć się do walki o puchar!

TOP 5 – III TALENTIADY

1.Igor Musielak 124pkt,

2. Michaś Kędzierski 112pkt,

3. Wiktor Woźniak 105pkt,

4. Kubuś Cierach 104pkt,

5. Borys Wieleba 101pkt.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z IV edycji walki o puchar Talentiady.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*