Kolejne doświadczenia Skrzatów

DSC03468W minioną niedzielę nasza grupa „Skrzatów” udała się na turniej organizowany przez AP Stal Gorzów. Młodzi Warciarze w czasie zawodów świetnie bawili się z kolegami z innych drużyn, ale także nauczyli kilku ważnych rzeczy, które zaprocentują w przyszłości.

W turnieju organizowanym przez Stal udział wzięło 5 drużyn. Oprócz gospodarzy i naszych dzielnych Skrzatów, zagrały także takie akademie jak: BAF Barlinek, PUKS Maksymilian Gorzów oraz Stilon Gorzów. Turniej odbywał się na zasadach „każdy z każdym”, czyli wszystkie drużyny rozegrały po 4 spotkania. Każde spotkanie trwało 12 minut i obfitowało w niesamowite emocje piłkarskie,które podziwiała duża rzesza rodziców na trybunach.

W czasie turnieju najważniejsza była dobra zabawa co dało się zauważyć w czasie spotkań. Wszystkie dzieci zakończyły turniej z uśmiechami na twarzy i wracały do domu z kolejnym medalem, który trafił do ich kolekcji. Po zakończeniu turnieju dla dzieci czekała także upragniona pizza, która także dała naszym pociechom dużo frajdy i spowodowała uśmiech na ich twarzach.

Organizatorom dziękujemy bardzo za zaproszenie i gratulujemy świetnie zorganizowanego turnieju, mamy nadzieję, że niebawem spotkamy się na boisku!

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii z turnieju „Stal Cup 2017”

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*