Kolejny mecz za Skrzatami!

35226279_1899726566744803_5759614258480414720_nW dniu wczorajszym grupa Skrzatów skorzystała z zaproszenia swoich kolegów z UKS Wawrów i rozegrała kilka meczy sparingowych na orliku w Wawrowie. Podczas spotkań nie brakowało bramek oraz przede wszystkim uśmiechu na twarzach naszych małych piłkarzy!

Dla chłopców z drużyny Skrzatów była to kolejna możliwość nawiązania nowych znajomości z kolegami z przeciwnej drużyny oraz kolejne cenne doświadczenia, które na pewno, będą procentowały w przyszłości. Mecz odbywał się na sztucznej nawierzchni co dla naszych młodych adeptów futbolu było nowością, ponieważ wcześniej nie mieli możliwości gry na takim boisku.

W czasie spotkań padło wiele pięknych bramek, których nie powstydziliby się piłkarze grający aktualnie na Mistrzostwach Świata! Oby dwie drużyny chciały przede wszystkim kreować akcje od własnej bramki czego efektem było wiele sytuacji 1 na 1.

 Dziękujemy drużynie UKS-u Wawrów za zaproszenie oraz naszym rodzicom, którzy jak zawsze wspierali nas w czasie meczu w świetnie sposób!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*