Krok do przodu!

WARTAW sobotę (tj. 13.10.2018r.) o godzinie 12:00 w Różankach została rozegrana IV kolejka zmagań III Ligi Okręgowej Orlika! To wspaniała okazja do weekendowego grania oraz zaprezentowania umiejętności piłkarskich naszych najmłodszych ORLIKÓW!

Sobotnie południe w pobliskich Różankach okazało się wyjątkowo pogodne zarówno jeśli chodzi o warunki atmosferyczne jak i nastroje pomeczowe zawodników AP Warta Gorzów!

Doskonała postawa młodych „Warciarzy” w całym turnieju pozwoliła na zwycięstwo w dwóch spotkaniach! Tym samym zdobywamy sześć punktów do ligowej tabeli i możemy w pełni zasłużenie zaliczyć ten występ do udanych! Należy również zwrócić uwagę na bezpośredni kontakt podczas spotkań który nawiązują między sobą zawodnicy. Coraz więcej odwagi w poczynaniach ze starszymi kolegami – coraz więcej dobrych, przemyślanych decyzji… a co za tym idzie – poprawa efektywności.

Analizując mecz po meczu – uczymy się na własnych błędach, a to pokazuje nam jak uniknąć podobnej sytuacji.
Z bagażem kolejnych doświadczeń wracamy do treningu!

Dziękujemy rodzicom zawodników za obecność i wspaniały doping, oraz organizatorom Junior CASADA Różanki za stworzenie możliwości do rozegrania spotkań!

Kadra:
Kołupajło; Chudy (C); Broszko; Hynek; Polewicz; Sienkiewicz; Krawczyk; Słowik; Dubiel;

Nasze rezultaty:

Warta Gorzów – Junior CASADA  II Różanki   1:0
Warta Gorzów  – Iskra Janczewo  2:1
Warta Gorzów – Junior CASADA  I Różanki  0:3
Warta Gorzów –  Czarni Witnica  0:2

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*