Kryzysu Trampkarza II ciąg dalszy

13288736_1164197356960341_875895946_o

Dzisiejszego dnia wybraliśmy się na mecz do Drezdenka. Po ostatnim słabym meczu chcieliśmy dzisiaj się zrehabilitować.

Od samego początku wiedzieliśmy, że mecz będzie ciężką przeprawą. Oby dwie drużyny bardzo mocno walczyły o każdy centymetr boiska. Nasza drużyna była mocno skoncentrowana i pewna w zadaniach obronnych. Niestety przyszedł indywidualny błąd i tracimy bramkę, która podcięła nam skrzydła. Kilka kolejnych minut i przegrywamy już 4-0. Nasza drużyna po pierwszej bramce załamała się i ciężko było poprawić morale. Parę słów motywacyjnych w szatni i wyszliśmy na drugą połowę. Nasza drużyna zaczęła grać o wiele lepiej. Stwarzaliśmy sobie sytuacje, przeprowadzaliśmy składne akcje i bardzo walczyliśmy,żeby ten wynik poprawić. Większość drugiej połowy przebiegała pod nasze dyktando, ale niestety kolejny błąd i tracimy bramkę, która po raz kolejny zastopowała nasze chęci do gry. Mecz przegrywamy wysoko, musimy pracować nad tym, aby tak szybko się nie podłamywać. Niestety kolejny mecz, który przegrywamy znaczną ilością bramek, a z gry wcale to nie wynikało.

Warto zaznaczyć, że w drużynie trampkarza po raz kolejny wystąpił bramkarz z młodzika Jakub Czebieniak, a zadebiutował ofensywny zawodnik młodzika Tomasz Czarnecki. Cieszymy się, że ci młodzi chłopcy tak się rozwijają i w nagrodę dostają szansę na grę ze starszymi rocznikami.

Lubuszanin Drezdenko-Warta Gorzów 6-0(4-0)