„Kubeł zimnej wody”, czyli porażka Juniora C2!

W sobotę druga drużyna trampkarza udała się do Witnicy na mecz ligowy!IMG_1137

Zespół Warty II Gorzów udał się do Witnicy na mecz z tamtejszą drużyną Czarnych Browar.  Zawodnicy po dwóch zwycięstwach w lidze chcieli podtrzymać passę – lecz ta sztuka im się nie udała.

Trener ostrzegał zawodników, że ten mecz nie będzie łatwy, co potwierdziło się to … już w pierwszej minucie meczu! Zawodnicy z Witnicy wyprowadzają atak szybki i po WIELKICH błędach w obronie obejmują szybko prowadzenie. Nie mija parę minut i znów Czarni zaskakują naszą obronę (dużo błędów indywidualnych) i strzelają kolejną bramkę. Zawodnicy Warty starali się odrabiać straty ale nadziewali się na szybkie kontry ze strony drużyny przeciwnej, i w taki sposób tracimy trzecią i czwartą bramkę. Odpowiadamy jedynie jedną bramką, którą zdobywa Julian Niebieszczański. I tak mija pierwsza połowa. 4:1 dla zespołu z Witnicy.

W przerwie w szatni trener z zawodnikami urządzili sobie małą pogawędkę. W drugiej połowie to przede wszystkim walka obu zespołów. Z jednej rzeczy można być zadowolonym – że zespół podjął walkę w drugiej połowie i był bardziej skoncentrowany na działaniach na boisku. Kubeł zimnej wody jaki wylali piłkarze Czarnych na głowy naszych zawodników może tylko zmobilizować ich do cięższej pracy na treningach oraz podejście do meczu na 100% z koncentrowanym od pierwszej do ostatniej minuty.

Czarni Browar Witnica 4:1 AP Warta II Gorzów