Mecz na szczycie dla Warty!

61680374_1208156186059685_4738861344386711552_o W sobotę zespół Juniora D1 udał się do Różanek na mecz z FA Chemikiem Gorzów, który grał w roli gospodarza.

Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie, nasz zespół od początku przejął inicjatywę co jakiś czas nękając rywala groźnymi atakami jednak, gdzieś zabrakło finalizacji. Prowadzenie obejmuje jednak zespół Chemika po błędzie indywidualnym naszego zawodnika. Nie podłamuje to jednak młodych Warciarzy, którzy przed końcem pierwszej połowy mieli bynajmniej dwie stuprocentowe sytuacje na wyrównanie.

Druga połowa to otwarta gra obu drużyn! Liczne ataki z jednej jak i z drugiej strony mogły zakończyć się golem. Nasz zespół uparcie dążył do wyrównania. Pod koniec spotkania wykorzystujemy błędy w obronie przeciwnika i strzelamy na 1:1, a dwie minuty później po indywidualnej akcji naszego zawodnika wychodzimy na prowadzenie. Do końca spotkania stwarzamy sobie jeszcze sytuacje do strzelenia gola, jednak brakuje nam zimnej krwi.

FA Chemik Gorzów 1:2 Warta Gorzów