Mecz niewykorzystanych sytuacji

42853801_328171167731055_914755758338342912_nUratowany remis z Orłem, Nie wykorzystujemy multum sytuacji.

Juniorzy Warty II  29 września podejmowali na własnym obiekcie zespół Orła Międzyrzecz.
Mecz zakończył się remisem 1-1 ale dostarczył obu ekipom wielu emocji. I połowa to mecz  błędów z naszej strony w 10 minucie Orły wyprowadzili wzorowy kontratak, który zakończył się bramką 0-1. Dalsza część połowy to sytuacje z jednej i z drugiej strony lecz do przerwy taki rezultat się utrzymał. II połowa meczu to kompletna dominacja zespołu Warty. Długi czas Orzeł miał bardzo duży problem z wyjściem z własnej połowy. Gospodarze podczas tej połowy mieli tak wiele okazji do strzelenia bramki  lecz skuteczność była na zerowym poziomie.  68 Minucie meczu Pawlak po fenomenalnym rajdzie prawą stroną wykłada piłkę na piąty metr naszemu kapitanowi i do pustej bramki uderza Jarema Nierzwał.  Orły zagroziły nam w końcówce meczu jeszcze z rzutu rożnego i wolnego ale bramkarz Warty Jakub Czyrka  tego dnia był znakomicie przygotowany do zawodów i wiele razy po błędach obrony ratował zespół w tarapatach.

Kuba Czyrka,Sztuba Mateusz,Piotrek Wiśniewski ,Zieliński Maciej,, Szyliński ,Wiktor Pawlak