Mecz walki młodzików

IMG-20161005-WA0000Kolejne spotkanie naszego młodzika rozgrywane było w środku tygodnia. Na nasz stadion przyjechała drużyna Czarni Browar Witnica.

Kolejne zmagania młodych Warciarzy oraz kolejne pozytywy. Nasz Młodzik z meczu na mecz czuje się coraz pewniej i zaczyna stawiać coraz to większy opór przeciwnikom w mocnej I lidze okręgowej Młodzików. Mecz rozgrywany w kiepskich warunkach atmosferycznych , utrudniał panowanie nad piłką i składne akcje. Nasi zawodnicy nie ustrzegli się błędów , które będą występowały w procesie szkolenia , ale warto zaznaczyć , że był to dotychczas najlepszy mecz w wykonaniu naszej drużyny. Stanowiliśmy spore zagrożenie dla bramki przeciwnika co zaowocowało trzema bramkami Denisa Kuterby, ponownie naszego kapitana Aleksandra Stanka oraz powracającego po chorobie Damiana Dudka. Ten ostatni umieścił piłkę w bramce przeciwnika bezpośrednio z rzutu rożnego .

Młodzik powoli się rozkręca i mamy nadzieje , ze udowodni to już w następnym spotkaniu na wyjeździe w Deszcznie gdzie będzie się zmagał ze Spartakiem .

 

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*