JUNIOR D2 – Mecz walki na remis

72404457_2401580416763982_6277898570657955840_nW ubiegłą sobotę zespół Młodzika II rozegrał kolejne ligowe spotkanie. Tym razem w bardzo niesprzyjającej aurze Warciarze podejmowali przeciwników z PUKS Maksymilian Gorzów Wlkp.

Spotkanie nie należało do jakiś wielkich widowisk za sprawą panującej pogody oraz stanu murawy. Nasi zawodnicy, którzy za każdym razem pragną być stroną dominującą oraz zespołem grającym po ziemi tego dnia mieli kolejnego przeciwnika, którym był deszcz oraz stan boiska.

Pierwsze minuty jasno już pokazały jaki styl preferują obydwa zespoły. Goście często szukali dalekich przerzutów, gdy gospodarze szukali gry kombinacyjnej. Niestety w pierwszej połowie to gościom po jednym z dośrodkowań udaje się wyjść na prowadzenie.

Drugą połowę nasz zespół rozpoczął z wielkim animuszem ciągle rozgrywając akcje na połowie przeciwnika. Jedna z dobrych akcji Warciarzy została zakończona bramką na 1:1 Wiktora Kocota. Gospodarze wyraźnie zmotywowani takim obrotem spraw dalej napierali swoich przeciwników wreszcie osiągając swój cel i wychodząc na prowadzenie 2:1 za sprawą Filipa Królika. Niestety prowadzenia nie udało się utrzymać do końca. Goście po rzucie rożnym w 55 minucie doprowadzają do wyrównania stanu meczu.

WARTA GORZÓW – PUKS 2:2 (0:1)

BRAMKI: Kocot, Królik

SKŁAD: Andrzejczak – Woźniak (C), Derda, Pakuła, Błachowiak – Świątkowski, Królik, Kocot – Ufir

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*