Miłosz Radoszewski po raz trzeci wygrywa Talentiade i zgarnia puchar!

19576342_1356933397709505_62159234_nW dniu dzisiejszym zawodnicy zespołu Orlik I rywalizowali w kolejnej edycji TALENTIADY! Zwycięzcą został Miłosz Radoszewski, który okazał się najlepszy po raz trzeci i zdobył Puchar Talentiady na stałe!

Cyklicznie odbywające się Talentiady przyzwyczaiły już wszystkich do sporych emocji. Oczywiście tym razem nie było inaczej, ponieważ dopiero w  ostatniej serii gier Miłosz Radoszewski zapewnił sobie końcowe zwycięstwo, wyprzedzając Michała Jurgiela, który ostatecznie musiał zadowolić się drugą lokatą! Dla Miłka było to już trzeci triumf w tym wewnętrznym turnieju, tym samym trzeci Puchar Talentiady stał się jego własnością! Na najniższym stopniu podium uplasował się debiutant – Maciej Górka!

Już za miesiąc kolejna Talentiada, a co za tym idzie kolejna porcja emocji! Tym razem walka będzie toczyła się o nowe trofeum!