Minimalna porażka Juniora Młodszego I w Lidze Zimowej

20170219_185711W niedzielny wieczór przy blasku reflektor w ramach Ligi Zimowej w Barlinku Juniorzy Młodsi podejmowali seniorski zespół Leśnika Buszów, który na co dzień rywalizuje w drezdeneckiej A-klasie.

Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy Warty, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i łatwo przemieszczali się pod bramkę przeciwnika. Efektem dobrego początku było objęcie prowadzenia przed upływem 10. minuty meczu. Buszów zdołał wyrównać za sprawą rzutu karnego. Zmotywowani Gorzowianie dążyli do zdobycia kolejnej bramki i na przerwę schodzili prowadząc 2:1.

Seniorzy z Buszowa w drugiej połowie radzili sobie już nieco lepiej, wykorzystując dużą liczbę niewymuszonych błędów na połowie Warciarzy. W konsekwencji dwie zdobyte bramki pod koniec spotkania zdecydowały o porażce juniorów.

Warta Gorzów – Leśnik Buszów 2:3 (2:1)