Miniona niedziela w wykonaniu Orlika II i III

32454265_2100780060196668_8552513860504911872_n
W niedzielę 27.05.2018r. dwie ekipy Orlika zmierzyły się w ramach rundy rewanżowej II ligi okręgowej Orlika grupa 4. Orlik II po  bardzo dobrym i zaciętym meczu przegrał z Pogonią Skwierzyna 3-2, natomiast Orlik III po bardzo szarpanym meczu ,wygrywa z AP STAL Gorzów 6-5.
Orlik II w pobliskim Wawrowie w roli gospodarza zmierzył się z drużyną ze Skwierzyny. Do meczu przystąpiliśmy lekko osłabieni (komunie , wyjazdy) , ale bardzo dobrze zmotywowani i z chęcią wygrania.

Początek meczu zdecydowanie bardzo dobry. Tworzymy ładne składne Akcje , ale niestety brakowało szczęścia w znalezieniu drogi do bramki. Drużyna Pogoni , ograniczała się w tym meczu do kontrataku , co przyniosło im spodziewane efekty w postaci 3 goli. Nasza drużyna się nie załamała i odważnie podejmowała pojedynki 1×1 , oddawaliśmy bardzo dużo czasu , ale w tym meczu zabrakło nam wyraźnie szczęścia.

Z meczu schodzimy „przegrani” ale cieszy fakt ,że z meczu na mecz gramy co raz lepiej i odpowiedzialnie , realizując cele jakie zakładamy przed meczem.

Orlik III natomiast na stadionie przy ulicy Krasińskiego zmierzył się w derbach ze Stalą. Mecz nie do końca wyszedł nam tak jakbyśmy tego chcieli. Dużo akcji szarpanych z naszej strony i niemoc w narzuceniu swojego stylu , co w poprzednich meczach wychodziło nam całkiem nieźle .

Był to typowy mecz walki , cios za cios. Dopiero na 20 minut przed końcem spotkania nasza ekipa narzuciła swój styl gry , wchodząc na poziom do , którego nas przyzwyczaili młodzi Warciarze.

Dużo gry 1×1 , podejmowanie odważnych decyzji doprowadziło do udanego końca. Pokazaliśmy chęć zwycięstwa i walki do końca , co musi nas cechować w każdym meczu

Orlik II 
WARTA 2-3 Pogoń Skwierzyna

Orlik III 
WARTA 6-5 AP STAL Gorzów 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*