Młodzik I kończy sezon w Słubicach!

123Przez ostatni cztery dni zawodnicy drużyny Młodzik I rywalizowali na turnieju w Słubicach – K-SSSE SUPER CUP 2018!

Cały turniej był dość chimeryczny w wykonaniu młodych Waciarzy. Bardzo dobre spotkania, w których potrafiliśmy przejąć kontrolę nad przebiegiem boiskowych zdarzeń z świetnie zorganizowanym zespołami przeplataliśmy o wiele gorszymi, gdzie brakowało przede wszystkim charakteru i serca!

Na duży plus można zaliczyć jednak liczbę rozegranych minut. Nasi zawodnicy spędzili łącznie na boisku aż 300 minut w formacie ligowym (8+1), co jest liczbą naprawdę sporą i daje dużo materiału do analizy.

Rozgrywki były bardzo wyrównane, każdy mógł wygrać z każdym przez co o końcowych miejscach decydowały głównie nie różnice punktowe, a różnice bramkowe. My zakończyliśmy je z bilansem dwóch zwycięstw oraz trzech porażek. Na uwagę zasługuje jednak powtarzalność i styl prowadzenia rywalizacji, ponieważ to Młodzi Warciarze w większości spotkań byli drużyną, która potrafiła przejąć inicjatywę. To wszystko pozwoliła jedynie na zajęcie dopiero piątej lokaty w całych rozgrywkach, co z pewnością nie jest rezultatem zadowalającym. Mamy jednak nadzieję, że wpłynie to tylko i wyłącznie pozytywnie na naszych zawodników, którzy jak najprędzej muszą wyciągnąć wnioski!

Nasze rezultaty:

AP Warta Gorzów Celuloza Kostrzyn 1:2
bramki: Kacper Ziembakowski
AP Warta Gorzów  – AP Macieja Murawskiego Falubaz 2:1
bramki: Aleksander Raczkowski, Oliwier Mojzyk
AP Warta Gorzów  – FA Myślibórz 1:3
bramki: Piotr Kucharski
AP Warta Gorzów  – Polonia Słubice 2:1
bramki: Aleksander Raczkowski x2
AP Warta Gorzów  – Ilanka Rzepin 3:4
bramki: Aleksander Raczkowski, Oliwier Mojzyk, Konrad Antosiak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*