Młodzik I remisuje po bardzo dobrym spotkaniu!

21462535_793295337545774_155994015404942396_nW dniu dzisiejszym zawodnicy drużyny Młodzik I rozegrali czwarte ligowe spotkanie, rywalem był bardzo wymagający zespół Polonii Słubice!

Środowe zmagania były pokazem naprawdę fajne gry obu zespołów, które przede wszystkim chciały grać w piłkę, czyli długo utrzymywać się w jej posiadaniu i budować przemyślane akcje. Obie strony praktycznie wykluczyły długie podania i stosowały wysoki pressing starając się odebrać piłkę już pod polem karnym rywali, przez co tempo gry było bardzo wysokie. 

Nasz zespół po dobrej pierwszej połowie, w której objął prowadzenie i potrafił za pomocą szybkiej gry kombinacyjnej przejść z obrony do ataku dał w drugiej odsłonie zepchnąć się do defensywny. Niestety pomimo świetnej gry obronnej całego zespołu, nie ustrzegliśmy się błędu po którym drużyna przyjezdnych wyrównała stan meczu.

Podsumowując było to najlepsze spotkanie zespołu Młodzika I pod względem taktycznym. W szczególności gra w obronie całego zespołu zasługuje na słowa uznania, ponieważ wszystko zaczynając już od napastników funkcjonowało tak jak powinno, przez co zespół rywali nie stwarzał sobie klarownych sytuacji. W tym miejscu należy również zwrócić na to co było robione gorzej, w drugiej połowie spotkania nasz zespół za szybko pozbywał się piłki co pozwoliło rywalom nas zdominować.

Dziękujemy Polonii Słubice za bardzo wymagający sprawdzian, który mamy nadzieję pomoże nam stać się lepszym zespołem!

AP Warta Gorzów 1:1(1:0) UKS Polonia Słubice

Bramki:
Oskar Maludy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*