Młodzik III sprawił wielkie emocje na wyjeździe

mlodzikMłodzik III sprawił na wyjazdowym meczu w Wawrowie nieprawdopodobne emocje u kibiców.

W sobotę 1 września zespół Młodzika III rozegrał pierwszy mecz ligowy  z UKS Wawrów odnosząc w nim zwycięstwo. W pierwszych 5 minut meczu Warta obejmuje  bardzo szybko prowadzenie aż 0-3. Chłopcy poczuli się zbyt pewnie i zlekceważyli przeciwników którzy bardzo szybko zdobywają bramki w przeciągu chwili zrobiło się 2-3 i mecz nabrał rumieńców. Akcje z jednej strony jak i również drugiej były ciekawe i każda sytuacja mogła prowadzić do utraty  jak i również do zdobycia bramki z obu stron. I połowa meczu kończy się rezultatem 3-4. W drugiej połowie nie było przewagi żadnej ze stron długo utrzymywał się wynik z I połowy. Na 10 minut przed końcem Warta zdobywa bramkę na 3-5. Zespół z Wawrowa zdobywa bramkę na 4-5. Ostatnie słowo należy do zawodników z Warty którzy ustalają wynik meczu na 4-6 i przywożą 3 Pkt z wyjazdowego meczu.