Młodzik nie zwalnia tempa!

wartag W sobotę zespół młodzika Warty Gorzów wybrał się na mecz ligowy do Kostrzyna. UKS Czwórka, jak na gospodarza przystało, postawiła trudne warunki.

Mecz zaczyna się dla nas źle, po błędzie w ustawieniu, do własnej bramki kieruje piłkę nasz obrońca i przegrywamy 1:0. Nasze ataki są groźne lecz nie przynosi to bramki, gdzieś brakuje zdecydowania, bądź szybkości w podejmowaniu decyzji pod bramką rywala. Pod koniec pierwszej połowy doprowadzamy do remisu po strzale z rzutu wolnego. Na przerwę schodzimy przy stanie 1:1.

Druga połowa to już bardzo dobra gra naszego zespołu, która przynosi nam (TYLKO) jedną bramkę. Dominujemy na boisku pod każdym względem. Szkoda, zmarnowanych sytuacji, które mogły by zamknąć to spotkanie wcześniej, a tak do końca zespół z Kostrzyna starał się doprowadzić do remisu.

Następne spotkanie rozgrywamy u siebie z zespołem FA Chemik Gorzów.

UKS Czwórka Kostrzyn 1:2 Warta Gorzów