Na początek Ligi Wojewódzkiej tylko (aż) remis

17521885_288629391568582_752994685_oW miniona sobotę nasz zespół Trampkarza I zainaugurował rozgrywki Ligi Wojewódzkiej.

Dnia 25 Marca Warta Gorzów w ramach Lubuskiej Ligi Trampkarzy podejmowała zespół Budowlanych Lubsko.

Zawodnicy trenera Jaźwińskiego bardzo zmotywowani i skoncentrowani podeszli do tego meczu. Od pierwszych minut chcieliśmy narzucić swój styl gry. Niestety przeciwnik nie ułatwił nam tego zadania zdobywając bramkę już w 2 min po stałym fragmencie gry. Gospodarze mimo straconej bramki prowadzili grę , nasza przewaga rosła z minuty na minutę. Na efekty nie trzeba było czekać długo. Po bramkach Łukasza Madydy oraz Mateusza Paradowskiego wychodzimy na prowadzenie , którego nie oddajemy aż do przerwy.

Po przerwie niestety powtórka z rozrywki , stały fragment i goście doprowadzają do stanu 2:2. Po tej bramce gra naszego zespołu nie wyglądała za dobrze Budowlani często atakowali i jeden z kontrataków zakończył się bramką na 2:3. Tu należy pochwalić zespół Warciarzy , który po raz drugi wychodzi z opresji za sprawą Bartosza Nowackiego , który doprowadza do wyrównania. Więcej bramek w tym spotkaniu nie padało. Niestety remisujemy zdobywający 1 pkt. który z przebiegu meczu został wypracowany w ciężkich warunkach. Brawo za walkę do końca i niezłomną postawę.

Warta Gorzow – Budowlani Lubsko 3:3 ( 2:1 )