Niedosyt po remisie..

41968155_474861596366797_859279345108123648_nW miniony weekend zawodnicy Orlika I rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem na boisku w Wawrowie przeciwnikiem Warciarzy był zespół Polonii Słubice.

Podrażnieni ostatnią niesłuszną porażką z Błękitnymi Dobiegniew młodzi Warciarze od samego początku spotkania mocno ruszyli na swoich przeciwników. Efektem czego była bardzo szybko zdobyta bramka po koronkowej akcji całego zespołu. Mimo prowadzenia nie zwalnialiśmy tempa gry przez co większość czasu spędzaliśmy na połowie przeciwnika raz po raz zagrażając jego bramce czego efektem było zdobycie jeszcze dwóch bramek i po pierwszej połowie spotkania wynik 3-1.

Druga część spotkania także przebiegała pod dyktando Warciarzy, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce oraz wygrywali wiele pojedynków jeden na jeden. Nasze akcje były przemyślane oraz skutecznie rozprowadzane przez naszego bramkarza. Niestety nasz styl gry jest narażony na kontrataki z którymi nie potrafimy sobie jeszcze dobrze poradzić aby je rozbijać. Tym samym przeciwnik doprowadził do remisu i starał się jedynie kontrować czekając na nasz błąd. Mimo wielu prób nie udało nam się już zdobyć trafienia dającego wygraną i tym razem musimy zadowolić się remisem.

Nasza gra w dalszym ciągu wymaga jedynie drobnych korekt, które mamy nadzieję szybko wprowadzić i cieszyć się z zwycięstw na które w zupełności zasługujemy!

Dziękujemy rodzicom za przybycie oraz za sportowy doping!

WARTA GORZÓW – POLONIA SŁUBICE 3:3

BRAMKI: Woźniak x2, Jurgiel x1

SKŁAD: Sawicki – Szmagalski, Piotrowski – Błachowiak, Cupryniak (C), Jurgiel – Derda

Woźniak, Ufir

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*