Niekorzystny rezultat Juniora Młodszego z Falubazem

received_302347426793380Niedzielny pojedynek z Falubazem w ramach Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego zapowiadał się interesująco. Będący w roli faworyta goście postawili Warcie bardzo ciężkie warunki.
Licznie zgromadzona publiczność na stadionie gorzowskiej Warty nieco zawiodła się postawą swoich ulubieńców zwłaszcza w pierwszej połowie. Zielonogórzanie mocno zaatakowali od pierwszego gwizdka i wykorzystali nieporadność gospodarzy zdobywając bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Do przerwy Kacper Dolińczyk piłkę z siatki wyciągał jeszcze dwukrotnie po biernej postawie szeregów defensywnych Gorzowian.

Druga odsłona była już bardziej wyrównana i zdecydowanie lepsza w wykonaniu gospodarzy. Większe zaangażowanie oraz determinacja jednak nie wystarczyły na zdobycie bramki, która przywróciłaby nadzieje na końcowy sukces. Po słabej pierwszej połowie oraz nieskutecznej drugiej przegrywamy na własnym stadionie 3:0.

Warta Gorzów – Falubaz Zielona Góra 0:3 (0:3)

Warta: Dolińczyk – Piasecki (30′ Mateusz Chojak), Kościółek, Sawoch, Griganiec – Mierzewa (55′ Podburaczyński), Paradowski (50′ Paprocki), Dyc, Tondel (41′ Michał Chojak),  Pawlak (36′ Urbanek), Wachowski.

Rezerwowi: Podsiadło.