Niesamowity mecz Żaka II!

44507698_1901460066612056_8267624410563739648_nW dniu dzisiejszym do walki o ligowe punkty zespół Żaka II przystąpił z drużyną PUKS-u Maksymilian Gorzów. Mecz pomimo niesprzyjającej aury dostarczył wielu piłkarskich emocji.

Widowisko od pierwszej minuty było bardzo zacięte. Oby dwa zespoły zdecydowanie ruszyły do ataków na bramkę przeciwników, dzięki czemu licznie zgromadzeni rodzice byli świadkami wielu sytuacji podbramkowych. Jeden jak i drugi zespół zdecydowanie postawił na ofensywną grę, która skutkowała zdobyciem wielu bramek przez oby dwie drużyny. Wynik po trzech kwartach brzmiał 6:4 dla gości, jednak prawdziwe emocje dopiero miały się rozpocząć. Niesamowita gonitwa Warciarzy w ostatniej kwarcie i zdecydowana gra doprowadziły do wyniku 7:6 dla gospodarzy 2 minuty przed końcem! Jednak ostatnie słowo należało do gości, którzy w samej końcówce doprowadzają do wyrównania!

Był to bardzo dobry mecz  w wykonaniu oby dwóch zespołów. Warciarze wygrali bardzo dużą ilość pojedynków jeden na jeden, a także konstruowali każdą akcję od własnej bramki celnym krótkim podaniem.

Dziękujemy drużynie Puksu za bardzo dobry mecz, a przede wszystkim naszym rodzicom, którzy swoim dopingiem stworzyli niesamowitą atmosferę na trybunach!

WARTA GORZÓW – PUKS MAKSYMILIAN GORZÓW 7:7

BRAMKI: Pielech x2, Cierach, Strychanin, Woźniak, Musielak, Wieczorek

SKŁAD: Grams – Musielak, Wieczorek, Pielech, Woźniak