Nieudana inauguracja na własnym stadonie

Drużyna Trampkarza II w sobotę przed własną publicznością uległa 1-0 swoim rówieśnikom z Dobiegniewa.12894471_1121176647929079_645069197_oMecz, który odbył się 2.04 miał swoje dwa oblicza. W pierwszej połowie obserwowaliśmy nieporadność Naszej drużyny. Niestety inaczej nie można tego określić. „Warciarze” popełniali masę niewymuszonych błędów co spowodowało, że pierwszą połowę można nazwać zwykłą kopaniną, a najlepszym sposobem będzie po prostu o niej zapomnieć. Rozmowa w szatni i podejście zawodników diametralnie odmieniło poziom Naszej gry. Młodzi adepci Warty od pierwszego gwizdka w drugiej połowie bardzo ambitnie i agresywnie ruszyli na swoich przeciwników. Gra o niebo się poprawiła i mogliśmy oglądać parę składnych akcji. Niestety szczęście w tym dniu sprzyjało gościom i to oni pod koniec meczu zdobyli bramkę, wykorzystując podbramkowe zamieszanie. Wniosków z tego meczu mamy bardzo dużo do wyciągnięcia, tak negatywnych jak pozytywnych. Czeka nas bardzo wiele pracy, żeby wrócić na zwycięski tor, ale damy z siebie wszystko, aby tak było.