Nieudana inauguracja rundy wiosennej Trampkarza I

20180902_143501Po ciężkim oraz długim okresie przygotowawczym Wojewódzka Liga Trampkarzy wznowiła swoje rozgrywki. Pierwszym przeciwnikiem Warciarzy była Ilanka Rzepin, którą podejmowaliśmy na ich stadionie.

Pierwsze problemy tego wyjazdu pojawiły się z samego rana, gdy dostaliśmy informacje o nieobecności naszego kapitana Sebastiana Januchowskiego, który w nocy trafił do szpital.  Kilka rotacji w składzie miało spory wpływ na wygląd naszej gry. Pierwsze minuty to bardzo ospała i bierna postawa Gorzowian. Duża ilość stałych fragmentów dla przeciwnika, proste straty oraz wiele niedokładnych podań wpłynęły na negatywny obraz gry z naszej strony. Do przerwy przegrywaliśmy 3:0 nie stwarzając sytuacji pod bramką przeciwnika

Pewnym było, że w drugiej połowie nasza gra musi zdecydowanie ulec poprawie. Tak też się stało jednak to przeciwnik podwyższył prowadzenie na 4:0. Większa wola walki oraz sportowa złość pozwoliła na wykreowanie kilku bramkowych okazji lecz nie udało się ich wykorzystać. Dodatkowo na dziesięć minut przed końcem spotkania czerwoną kartą ukarany został Wiktor Pawlak, który brutalnie sfaulowany nie utrzymał nerwów na wodzy.

Wracamy z Rzepina z dużą ilością aspektów do poprawy, ale nie składamy broni i zrobimy wszystko, aby w kolejnym meczu wypaść jak najlepiej. Liczymy również na szybki powrót Sebastiana do treningów.

Ilanka Rzepin – Warta Gorzów 4:0 (3:0)

Warta: Kulczyk (Jarzynka) – Popucewicz (Wróblewski, Ksiądz, Górka (Durda), Szengart – Pawlak, Wawrzyniak, Szmagalski, Aleksander Pawlak – Hlebik, Wiktor Pawlak.