Nieudana pogoń Młodzika I

12W dniu wczorajszym zawodnicy drużyna Młodzik I rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Udali się do Karnina, gdzie rywalizowali z miejscowym Piastem!

Piątkowe spotkanie rozpoczęło się bardzo źle dla naszych zawodników. Drużyna gości szybko objęła dwubramkowe prowadzenie po świetnie wykonanych stałych fragmentach gry. Na domiar złego po prostej stracie w środku pola młodzi Warciarze stracili kolejną bramkę i na przerwę schodzili z bardzo niekorzystnym wynikiem, który nie do końca oddawał przebieg boiskowych zdarzeń, ponieważ to nasz zespół prowadził grę.

Na całe szczęście taki obrót sprawy podziałał motywująca na naszych zawodników i drugą połowę spotkania była wręcz koncertowa! Poczynania młodych Warciarzy cechowała ponownie duża pewność siebie, co miało przełożenie na obraz gry, całkowitą dominację oraz liczne sytuacje bramkowe. Niestety na odrobienie wyniku zabrakło czasu i po świetnym spotkaniu musimy uznać wyższość rywali, którzy również zasługują na słowa uznania za organizację w defensywie.

Pomimo porażki należy pochwalić naszych zawodników za boiskową postawę oraz to w jaki sposób wrócili po przerwie do rywalizacji. Taka postawa świadczy o sile charakteru, który w piłce nożnej jest kluczowy!

UKS Celuloza Kostrzyn 3:2(3:0) AP Warta Gorzów 

Bramki:
Aleksander Raczkowski
Oliwier Mojzyk

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*