Nieudany mecz Trampkarza I przed własną publicznością

20180821_194255W środowe popołudnie Trampkarz I na własnym terenie podejmował rówieśników ze Stilonu. Niestety nie zaliczymy tego spotkania do udanych.

Pierwsze problemy naszego zespołu pojawiły się już na rozgrzewce. Jeszcze w trakcie rozgrzewki okazało się, że ze względu na uraz w pierwszej jedenastce nie wystąpi Filip Szmagalski. To oznaczało spore roszady, które nieco pokrzyżowały plany na ten pojedynek. Po rozpoczęciu zawodów było widać, że czeka nas trudny mecz. Przeciwnik przeważał i wykorzystywał nasze błędy. Na domiar złego po upływie 20 minut straciliśmy kolejnego środkowego pomocnika. Uraz Wiktora Pawlaka nie pozwolił mu na kontynuowanie meczu.

Pierwsza połowa mocno wpłynęła na Warciarzy, którzy dążyli do zdobycia bramki honorowej. Udało się to osiągnąć dopiero w ostatniej minucie meczu, za pośrednictwem bezpośredniego uderzenia z rzutu wolnego.

Mimo wysokiej porażki nie poddajemy się i po wyciągnięciu wniosków wracamy do ciężkiej pracy, aby następne mecze wyglądały coraz lepiej.

Warta Gorzów – Stilon Gorzów 1:12 (0:8)
81′ Szengart

Warta: Kulczyk – Wróblewski, Ksiądz, Górka, Szengart – Orłowski, Pawlak (23′ Szmagalski), Hlebik, Durda Dawid – Wesołowski, Januchowski

Rezerwowi: Durda Ksawery

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*