Nieudany mecz Trampkarza I z Progresem Gorzów

DSC07740Po ostatnim remisie zespołu Juniora C1  w lidze liczyliśmy na kolejne punkty z trudnym przeciwnikiem – Progresem Gorzów. Wiedzieliśmy, że czeka nas ciężki mecz jednak za wszelką cenę chcieliśmy postawić trudne warunki przeciwnikowi na ich terenie.

Początku spotkania nie możemy zaliczyć do udanych. Jedna z pierwszych akcji przeciwnika kończy się oddaniem strzału sprzed pola karnego, który daje prowadzenie gospodarzom 1:0. Mimo utraty bramki nie poddawaliśmy się i dążyliśmy do wyrównania. Liczba sytuacji pod bramką przeciwnika nie pozwoliła na doprowadzenie do remisu. Progres w pierwszej połowie jeszcze raz sforsował naszą obronę i prowadził 2:0.

Wejście w drugą odsłonę spotkania okazało się ponownie ospałe. Nieupilnowanie przeciwnika przy stałym fragmencie gry kosztowało nas utratę trzeciej bramki. Po tej sytuacji oglądaliśmy najlepszy fragment gry w naszym wykonaniu jednak brakowało wykończenia. Zaangażowanie większej ilości zawodników w ofensywie stworzyło sytuację do kontra ataków dla przeciwnika. Po jednym z nich w ostatnich minutach meczu gospodarze ustalili wynik spotkania na 4:0.

Progres Gorzów – Warta Gorzów 4:0 (2:0)

Warta:  Kulczyk – Wróblewski, Ksiądz, Górka, Pawlak Aleksander – Szmagalski, Wawrzyniak, Januchowski, Orłowski (55′ Szengart) – Hlebik, Jacykowski (45′ Piotrowski).

Rezerwowi: Matuszak, Rozalik, Sosulski, Durda.