Nieudany rewanż ORLIKA III

5ChGH-zmkLWZ
Dzisiaj tj. 07.10.2018 na Orlik w Pszczewie udała się nasza drużyna  z zamiarem rewanżu  za pierwszy mecz w Gorzowie. Niestety 3 pkt. zostały u naszego rywala.

W sobotni poranek rozegraliśmy mecz w ramach 4 kolejki II ligi okręgowej (grupa 4) Orlika. Mieliśmy chęć odegrać się za porażkę 8-6 w Gorzowie. Niestety tak jak w I kolejce tak i  dzisiaj musieliśmy uznać wyższość rywala przegrywając w stosunku 7-5.
Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania, młodzi Warciarze od początku skupieni, grający zespołowo i walecznie wyszli na prowadzenie 2-0. Niestety chwila dekoncentracji i było już 3-2 dla gospodarzy. Później mecz toczył się cios za cios, żadna drużyna nie mogła uzyskać optycznej przewagi, dopiero w końcówce 2 niepotrzebne faula naszej drużyny sprawiły, że wracamy z dużym niedosytem! Po raz kolejny cuda w bramce wyczyniał Maurycy Ziemski, kilku interwencji nie powstydziłby się Szczęsny. Oczywiście brawa należą się dla całej drużyny – jesteśmy z Was dumni. Podsumowując zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, wreszcie była komunikacja, gra zespołowa. A to trenera cieszy najbardziej!

Nie załamujemy rąk i pracujemy dalej! Głowy do góry!
GKP Pszczew 7-5 WARTA III Gorzów
BRAMKI : Cupryniak x2 , Piotrowski , Jurgiel x2

SKŁAD: Ziemski, Pakuła, Matkowski, Piotrowski , Jurgiel , Woźniak , Cupryniak, Głowaczewski, Trepczyński , Mucharzewski, Napierała, Derda

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*