Nieudany wyjazd Juniora A2 do Kożuchowa

20180429_140242Niestety na tarczy wrócili nasi Juniorzy Starsi, którzy podejmowali Koronę Kożuchów w ramach 7. kolejki ligi wojewódzkiej.

Warciarze do Kożuchowa pojechali dość w okrojonym składzie spowodowanym urazami oraz zawieszeniami. Nie zmieniało to faktu, że do meczu przystępowaliśmy jako faworyt. Pierwsze minuty od razu pokazały, że będzie to ciężkie spotkanie ponieważ już od 2 minuty przegrywaliśmy. Liczne ataki Gorzowian przyczyniły się do odrobienia straty jeszcze w pierwszej połowie. Precyzyjne dośrodkowanie Fabiana Majewskiego ponownie głową wykorzystał Wojtek Wojczal. Dzięki temu trafieniu druga połowa zapowiadała się jeszcze bardziej emocjonująco.

Po gwizdu rozpoczynającym drugą tercję to goście przejęli inicjatywę w tym spotkaniu. Liczne ataki pod bramką przeciwnika kończyły się jednak brakiem skuteczności. Sporą rolę odgrywała wysoka temperatura, która z minuty na minute wpływała na tempo gry. Mimo przewagi przyjezdnych decydujące trafienie odnotowali gospodarze, którzy ostatecznie wygrali 2:1.

Ten mecz pokazuje, że brakiem 100% zaangażowania całego zespołu od pierwszej do ostatniej minuty nie da się wygrać meczu mimo korzystniejszej pozycji w tabeli. Dokonujemy szybkiej analizy i przygotowujemy się do kolejnych wyjazdowych zawodów już w najbliższy czwartek 3 maja w Przybyszowie.

Korona Kożuchów – Warta Gorzów 2:1 (1:1)
…………………………..Wojczal 36′

Warta: Łangowicz – Sołtysiak, Tondel, Wocal, Krysiak – Stokop, Paradowski, Majewski, Teleśnicki (55′ Prętki) – Sułek, Wojczal.