Niezasłużona porażka w derbach Trampkarzy

DSC07743W lidze Trampkarzy na rozkładzie przed rewanżami pozostał tylko Stilon i to z nim na własnym terenie rozegraliśmy niedzielny mecz.

Słoneczna pogoda przyciągnęła sporą liczbę miłośników młodzieżowej piłki na stadion przy ul. Mickiewicza. Od początku gospodarze starali się jak najwyżej odebrać piłkę przeciwnikowi. Dzięki temu udało się stworzyć kilka groźnych sytuacji jednak piłka, albo mijała bramkę, albo trafiała w jej konstrukcję. Goście w pierwszej odsłonie stworzyli jedną sytuację, w której bardzo dobrze zachował się nasz goalkeeper Kacper Kulczyk.

Po zmianie stron kilka akcji na naszą bramkę przeprowadził Stilon jednak wynik się nie zmienił. W 50 minucie kontuzji obojczyka doznał Filip Szmagalski, który prosto z meczu został przetransportowany do szpitala. Po tej sytuacji w grze Warciarzy wkradł się chaos co skutkowało utratą bramki. Mimo niekorzystnego wyniku nie poddaliśmy się i dążyliśmy do wyrównania. Bramka gości tego dnia wydawała się zaczarowana ponieważ jeszcze kilkukrotnie trafiliśmy w poprzeczkę oraz bramkarza. Mimo wielkiej woli walki nie udało się doprowadzić do remisu. Po zakończeniu spotkania, w którym mieliśmy optyczną przewagę chłopcy otrzymali gromkie brawa i głęboko wierzymy, że będzie to pozytywny bodziec do jeszcze cięższej pracy.

Warta Gorzów – Stilon Gorzów 0:1 (0:0)

Warta:  Kulczyk – Wróblewski (29′ Wiktor Pawlak), Szmagalski (50′ Ksiądz), Górka, Szengart – Orłowski, Wawrzyniak, Januchowski, Kina (55′ Piotrowski) – Hlebik (78′ Wesołowski), Hrabski.

Rezerwowi: Matuszak, Aleksander Pawlak, Dawid Durda.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*