Niezasłużona porażka w Górzycy

20160501_104128Weekend majowy Juniora Starszego stał pod znakiem wyjazdowego spotkania z Odrą Górzyca. Niestety dobrze przygotowane boisko oraz piękna pogoda nie pomogła w odniesieniu sukcesu.

Od pierwszych minut meczu nie udało się zdominować żadnej ze stron. Liczne niegroźne ataki skutecznie przerywane były w środkowym sektorze boiska. Wynik spotkania otworzyli gości po błędnym ustawieniu defensorów Warty. W pierwszej połowie więcej bramek już nie oglądaliśmy.

Po kwadransie, Warciarze wrócili na plac gry zdeterminowani oraz nie zadowoleni z przebiegu meczu. Udało się zdobyć bramkę dającą remis, którą najpierw sędzia uznał, a następnie anulował dopatrując się błędu przy wyrzuci piłki z autu. Po kilkunastu minutach gospodarze wykorzystali nasz błąd indywidualny i prowadzili już 2:0. Niepoddająca się Warta popełniała zbyt dużo błędów w szykach obronnych czego efektem była bramka na 3:0. Na otarcie łez zdobyliśmy bramkę po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego.

Szkoda, że mimo lepszej gry nie udało się osiągnąć korzystnego rezultatu. Zbyt dużo błędów indywidualnych głównie w defensywie spowodowały, że mimo posiadania piłki wracamy z Górzycy na tarczy.

Odra Górzyca – Warta Gorzów 3:1 (1:0)
                                 84′ Cichowski

Warta: Świderski – Griganiec, Żurawski Denis, Kościółek (46′ Mikołajczuk), Stokop (80′ Błażykowski) – Wojczal Marcin, Makowski (65′ Piasecki), Cichowski, Tondel – Żurawski Bartosz(75′ Wojczal Wojciech), Pawlak.
Rezerwowi: Wites.