Niezwykły gość!

DSC03491Na ostatnim treningu grupy „Skrzatów” pojawił się nieoczekiwany gość. Wszyscy młodzi zawodnicy byli bardzo zaskoczeni i zniecierpliwieni co dla nich przygotował ten niespodziewany przybysz z Laponii w czerwonej pelerynie i z długą szarą brodą.

Oczywiście tym nieoczekiwanym gościem był we własnej osobie „Święty Mikołaj”, który przez cały rok obserwował naszych małych warciarzy czy aby na pewno zasługują na prezenty. Mikołaj przygotował dla wszystkich upominki, które zawierały nowe koszulki treningowe oraz figurkę jegomościa. Nie zabrakło także małego słodkiego poczęstunku dla rodziców naszych pociech, którzy zostali obdarowani przez Mikołaja pralinkami z jego podobizną.

Po rozpakowaniu wszystkich prezentów, Mikołaj sprawdził jak nasze skrzaty radzą sobie na treningu. Radości i uśmiechu było co nie miara, a każdy z zawodników mógł zagrać mecz z Mikołajem czy próbować strzelić bramkę świętemu z rzutu karnego. Mikołaj obiecał, że za rok na pewno wróci do naszych małych pociech, ale wcześniej będzie musiał trochę potrenować ponieważ umiejętności młodych zawodników pozytywnie go zaskoczyły.

 Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wyjątkowego wydarzenia

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*