Orlik I kończy turniej w Słubicach na drugiej lokacie!

Bez tytułuW dniu wczorajszym zawodnicy z zespołu Orlik I wystąpili w Słubicach na bardzo dobrze zorganizowanym turnieju dla chłopców z rocznika 2007/08!

Zespół Orlik I po długim okresie gry ze starszymi od siebie nareszcie rywalizował z zawodnikami ze swojego rocznika, miało to duży wpływ na osiągane rezultaty. Fazę grupową nasza drużyna przeszła jak burza, wygrywając cztery spotkania oraz ponosząc jedną nieznaczną porażkę. Największym plusem pierwszej części turnieju jest fakt, że to młodzi Warciarze w każdym meczu dominowali i kontrolowali przebieg gry, utrzymując się przy piłce przez większość czasu. W meczu półfinałowym zwyciężyliśmy po bardzo dobry początku z drużyną Perły Cybinka, zaś w meczu kończącym zmagania musieliśmy uznać wyższość Progresu Gorzów, który w spotkaniu finałowym zachował zdecydowanie więcej zimnej krwi.

Dodatkowo dzięki staraniom całej drużyny Hubert Wieleba z 6 golami na koncie został najlepszy strzelcem turnieju!

Podsumowując nasz zespół w końcowym rozrachunku uplasował się na bardzo dobrej drugiej lokacie, lecz trzeba przyznać otwarcie, że chłopcy z zespołu Orlik I potrafią grać zdecydowanie lepiej i niestety w żadnym z rozegranych wczoraj spotkań nie zbliżyli się do wysokiego poziomu, na którym są w stanie zagrać. Dlatego też z nadzieją patrzymy w przyszłość i wiemy, że nasi zawodnicy jeszcze nie raz pokażą na co ich stać!

Nasze rezultaty: 

Faza grupowa:
AP Warta Gorzów
Bosko Sulęcin  3:1
AP Warta Gorzów  – Zieloni Lubiechnia Wielka 1:0
AP Warta Gorzów  – Polonia Słubice 1:2
AP Warta Gorzów  – Kania Cup 2:1
AP Warta Gorzów  – Victoria Berlin 2:1

Półfinał:
AP Warta Gorzów
– Perła Cybinka 2:1

Finał:
AP Warta Gorzów
– Progres Gorzów 0:2

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*