Orlik I na turnieju „Arkonia Cup”

DSC01891W dniu wczorajszym zawodnicy drużyny Orlik I rywalizowali w kolejnym turnieju. Tym razem udali się do Szczecina, gdzie zagrali w mocno obsadzonym „Arkonia Cup”. 

Cały turniej należny uznać za udany, pomimo braku awansu do półfinału nasi zawodnicy w każdym spotkaniu pokazali się z bardzo dobrej strony. Cechowała nas duża pewność siebie i wiara we własne umiejętności, co przełożyło się na dużą swobodę w akcjach ofensywnych i dyscyplinę w defensywie.

Rozgrywki zakończyliśmy z bilansem – trzech zwycięstw oraz trzech nieznacznych porażek 0:1, w których zdecydowanie zabrakło szczęścia, piłka kilkukrotnie zamiast w siatce lądowała na poprzeczce bramki rywala. W szczególności należy zwrócić uwagę na potyczkę z późniejszym triumfatorem turnieju – Football Academy Szczecin. Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie i z pewnością było jednym z najlepszych podczas sobotnich zmagań!

Dla młodych Warciarzy był to kolejny bardzo wartościowy sprawdzian. Nasi zawodnicy mieli możliwość rywalizować z czołowymi zespołami województwa zachodnio-pomorskiego. Mamy nadzieję, że właśnie rywalizacja z takimi zespołami pozwoli naszym zawodnikom wejść na wyższy piłkarski poziom! 

Nasze rezultaty: 

AP Warta Gorzów – Arkonia Szczecin 0:1
AP Warta Gorzów  – UKS Czwórka Kostrzyn 4:1
AP Warta Gorzów  – Pogoń II Szczecin 4:0
AP Warta Gorzów  – FA Szczecin 0:1
AP Warta Gorzów  – Byki Słupsk 2:0
AP Warta Gorzów  – AP Duda Wrocław 0:1

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*