Orlik I udanie rozpoczyna sezon!

41363504_301192294016816_4096630873116377088_nW dniu wczorajszym zespół Orlika I rozegrał swój pierwszy mecz ligowy w tym sezonie. Rywalem młodych Warciarzy na górnym boisku był zespół Zjednoczonych Przytoczna.

Warciarze od samego początku spotkania mocno ruszyli na swoich rywali narzucając im swój styl gry i przejęli kontrole nad spotkaniem. Mimo wszystko pierwszą bramkę w tym meczu zdobyli goście po udanym kontrataku. Na gospodarzy ta bramka podziałała jeszcze bardziej mobilizująco, dzięki czemu zaraz doprowadzili do wyrównania po bardzo ładnej akcji. Ostatnie słowo należało jednak do Zjednoczonych, którzy zdobyli bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego, schodząc tym samym po pierwszej kwarcie z prowadzeniem 2:1.

Mimo niekorzystnego rezultatu nasi zawodnicy, dalej realizowali swój plan na ten mecz czego efektem było mnóstwo stworzonych sytuacji bramkowych oraz wiele wygranych pojedynków jeden na jeden. W tej kwarcie Warciarze pokazali wszystkim zgromadzonym swój wielki potencjał pewnie ją wygrywając i wychodząc na prowadzenie 5:2.

Następne 30 minut spotkania całkowicie było pod dyktando naszych graczy, którzy w bardzo przemyślany sposób rozgrywali swoje akcje co chwilę zagrażając rywalom pod ich bramką. Najbardziej cieszy fakt, iż kilka bramek tego dnia zostało zdobyte, dzięki krótkiemu rozpoczęciu gry przez bramkarza i udziale wszystkich zawodników w akcji bramkowej!

Dziękujemy rywalom za spotkanie rozegrane w bardzo dobrej atmosferze oraz rodzicom, którzy licznie stawili się by nas dopingować!

WARTA GORZÓW – ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA 14:3

Bramki: Jurgiel x4, Piootrowski, Woźniak x3, Cupryniak x2, Derda, Błachowiak x1