Orlik I wrócił na właściwe tory!

32336920_2100765130198161_8300102429270081536_nWczoraj na boisku w Chwalęcicach zawodnicy zespołu Orlik I rozegrali kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem była drużyna Chemika Gorzów, więc doszło do rewanżu za ostatnie bardzo nieudane spotkanie domowe naszej drużyny!

Młodzi Warciarze z wiarą we własne umiejętności bardzo spokojnie podeszli do sobotnich zmagań. Przełożyło się to na postawę naszych zawodników, którzy od początku spotkania prezentowali się bardzo dobrze zarówno pod kątem indywidualnym, jak i zespołowym. W grze można było dostrzec dużo dojrzałości i pewności w ataku, dzięki czemu nas zespołów szybko objął prowadzenie i systematycznie je powiększał pewnie zdobywając kolejne ligowe punkty!

Cieszy po raz kolejny nie sam fakt zwycięstwa, lecz to w jaki sposób młodzi Warciarze tego dokonali. Z meczu na mecz, niezależnie od rywala widać powtarzalny styl gry, którego celem jest całkowita dominacja oraz kontrola przebiegu boiskowych zdarzeń. Nie mniej jednak by spełnić takie założenia niezbędna jest wielka praca całego zespołu. Na całe szczęście wczoraj tak było, ponieważ każdy zawodnik z osobna wzorowo wywiązywał się ze swoich zadań!

Po porażce z przed trzech tygodni pisaliśmy, że takie spotkanie musi okazać się pomocne i co najważniejsze pozwoli naszym zawodnikom wyciągnąć wnioski. Cel został w 100% zrealizowany, wróciła drużyna Orlika I grająca w niesamowitym tempie! 

UKS Chemik Gorzów AP Warta Gorzów 2:6

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*