Orlik I zwycięsko rozpoczyna sezon zimowych turniejów!

DSC01759W dniu wczorajszym zawodnicy drużyny Orlik I rywalizowali w świetnie zorganizowanym turnieju przez Akademię Piłkarską Sokół Pyrzyce!

Dla młodych Warciarzy był to inauguracyjny turniej halowym w tym sezonie, lecz w niczym to nie przeszkodziło i od pierwszego spotkania prezentowali poziom do którego nas przyzwyczaili. Naszych zawodników podczas zmagań cechowała duża pewność siebie i wiara we własne umiejętności, przełożyło się na dużą swobodę w akcjach ofensywnych i dyscyplinę w defensywie. To wszystko pozwoliło nam na kontrolę większości spotkań i końcowe zwycięstwo w turnieju.

Zmagania zakończyliśmy z imponujących bilansem bramkowym – 13:3, dzięki czemu Patryk Woiński mógł odebrać statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju! 

Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że zwycięstwo w turnieju jest tutaj sprawą drugorzędną i często jest dziełem przypadku, w którym decyduje jeden błąd. Cieszy nas jednak fakt, że Warciarze grając przeciwko naprawdę wymagającym rywalom potrafili narzucić swój styl grania i momentami „czarowali” wręcz swoimi zagraniami!

Nasze rezultaty: 

Faza grupowa:
AP Warta Gorzów 
– 
AP Sokół II Pyrzyce  8:0
AP Warta Gorzów  – Błękitni Stargard 1:2
AP Warta Gorzów  – FA II Szczecin 1:0
AP Warta Gorzów  – Energetyk Junior Gryfino 1:0

Półfinał:
AP Warta Gorzów
 
– FA Myślibórz 0:0 (k. 1:0) 

Finał:
AP Warta Gorzów
 – Błękitni Stargard 2:1

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*