ORLIKI mistrzami PÓŁNOCNEJ CZĘŚCI WOJEWÓDZTWA!

33493687_1892016194155534_4630661858250981376_nW dniu wczorajszym zawodnicy zespołu Orlik I wygrali w ostatnim spotkaniu ligowym, co pozwoliło na zwycięstwo w całych rozgrywkach i radość z miana najlepszej drużyny kategorii orlik w PÓŁNOCNEJ CZĘŚCI WOJEWÓDZTWA (okręg gorzowski).

Rozgrywki ligowe w sezonie 2017/18 okazały się bardzo udane dla zespołu Orlik I. Młodzi Warciarze dwukrotnie (jesień/wiosna) okazali się najlepsi w swoich grupach, dzięki czemu zostali mistrzami okręgu gorzowskiego! 

Nasi zawodnicy z roczników 2007/08 rozegrali łącznie 20 spotkań, z których aż osiemnastokrotnie wychodzili zwycięsko oraz dwukrotnie musieli uznać wyższość rywali. Oczywiście nie sam fakt rezultatów jest tutaj najważniejszy, lecz powtarzalny styl gry pozwalający na dominację i kontrole! To właśnie sposób osiągania korzystnych rezultatów jest dla nas kluczowy i pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość!

Warto zaznaczyć, że większość zawodników z mistrzowskiej drużyny Orlika I jest z nami od samego początku, czyli od pierwszej połowy roku 2015 kiedy Akademia Piłkarska Warty Gorzów liczyła zaledwie 30 zawodników! Powyższe doskonale potwierdza obrany przez nas kierunek szkolenia, dzięki czemu obecni zawodnicy ciągle się rozwijają oraz dołączają do naszych szeregów nowi, równie utalentowani młodzi piłkarze!

Wczorajszy sukces cieszy, lecz jest to jedynie małe potwierdzenie słuszności działań Akademii, w tym klas piłkarskich, gdzie szkoli się większość zawodników drużyny Orlik I. Na te większe sukcesy mamy nadzieję przyjdzie jeszcze czas w dorosłej piłce i będziemy mogli się z nich cieszyć wspólnie dzięki ciężkiej pracy!

Chcemy również podziękować rodzicom, bez których nie byłoby tego wszystkiego. Dziękujemy za zaufanie, za wiarę i za powierzenie nam jakże ważnego obowiązku, czyli PIŁKARSKIEGO WYCHOWANIA DZIECI! 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*