Orliki rozpoczęły ligę na SIÓDEMKĘ!

Bez tytułuW dniu dzisiejszym trzy drużyny kategorii Orlik zainaugurowały rozgrywki ligowe. Pierwszy zespół gościł UKS Czwórkę Kostrzyn, zaś drugi rywalizował w „bratobójczym” pojedynku z trzecim!

Dla naszych zawodników była to pierwsza możliwość gry na naturalnej nawierzchni od dłuższego czasu, co w znacznym stopniu przyczyniło się do gorszej postawy w początkowych fragmentach spotkań. Na całe szczęście z minuty na minuty młodzi Warciarze prowadzili grę coraz to pewnie i przysporzyli nam wszystkim wiele pozytywnych emocji!

Orlik I pewnie pokonał swoich rówieśników z Kostrzyna kontrolując przebieg boiskowych zdarzeń, grając momentami bardzo płynnie. Warto jednak zaznaczyć, że nie był to dla nas łatwy mecz, ponieważ rywale postawili nam naprawdę trudne warunki!

Z kolej w rywalizacji Orlika II z Orlikiem III padł wynik remisowy. Spotkanie stało na bardzo wyrównany poziomie, przez co żaden z zespołu nie osiągnął większej przewagi. Jest to dla nas jasny sygnał – każdy z Warciarzy dał z siebie wszystko! 

AP Warta I Gorzów – UKS Czwórka Kostrzyn 7:2 

AP Warta II Gorzów AP Warta III Gorzów 7:7

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*