Orzeł – Warta II, czyli przegrana na własne życzenie!

IMG_1317W niedzielę drugi zespół trampkarza udał się do Międzyrzecza na mecz z tamtejszym Orłem. Przebieg spotkania nie zapowiadał, że Warta II straci tyle goli!

 

Warta II początek spotkania grała jak natchniona, co chwilę tworząc okazje bramkowe. Nie potrafimy tego wykorzystać, co po jakimś czasie się mści. Orzeł wyprowadza kontrę, ich zawodnik wpada w pole karne i niestety pomocnik Warty Gorzów zamiast wstrzymać się z interwencją to fauluje przeciwnika – rzut karny – pewnie wykonany 1:0 dla Orła. Warta nie zwalnia tempa i stara się o wyrównanie. Zawodnicy przez to, że chcą szybko odrobić straty popełniają dość proste błędy techniczne. Druga połowa to zmiana ustawienia drużyny, trener na sam koniec sezonu ma możliwość sprawdzić nowe rozwiązania, które umożliwią w następnym sezonie być bardziej elastycznym na boisku. Dalej jesteśmy drużyną, która na boisku pokazuje jakość. Po jednym z rzutów wolnych i bardzo dobrym dograniu piłki przez Ksawerego Jurkiewicza, kapitan Warty – Piotr Wiśniewski – ładnym strzałem głową pokonuje bramkarza Orła – 1:1. Junior C2 dostaje zastrzyk energii i stara się wyjść na prowadzenie lecz ta sztuka się nam nie udaje. Orzeł strzela nam dwie dość podobne bramki, nasz bramkarz wychodzi nie potrzebnie do piłki, gdzie wiatr również odegrał istotną rolę i mija się z nią. Trener zwracał uwagę na warunki pogodowe i prosił by zawodnicy brali pod uwagę ten fakt, gdy piłka będzie znajdować się w powietrzu. 3:1 dla Orła! Nasi zawodnicy poirytowani tym faktem, zamiast zachować „chłodną głowę” po stracie drugiej bramki, popełniają błędy, gdzie na takim poziomie to szybko się mści. Po stracie trzeciej bramki, nasz zespół zwiesił głowy, nie grał tego co zakładaliśmy i chcieliśmy grać. W końcówce jeszcze akcję wyprowadza zespół z Międzyrzecza, zawodnik Orła jest faulowany w polu karnym, przez naszego obrońce. Gracz z Międzyrzecza pewnie wykonuje ten stały fragment gry i już jest 4:1!

Warta II przegrywa na własne życzenie mecz na wyjeździe! Będąc zespołem, który potrafi grać w piłkę i piłką –  tracimy cztery bramki po własnych błędach! Plus z tego spotkania jest taki, że grając w innym ustawieniu potrafimy utrzymać się przy piłce oraz dobrze ustawiać się i reagować na sytuacje boiskowe – gdzie po raz pierwszy chłopcy tak zagrali.

Orzeł Międzyrzecz 4:1 Warta II Gorzów

Bramki: Wiśniewski

Skład:

Jarzynka, Kujawa, Wiśniewski, Matysik, Bałbaczyński, Jurkiewicz, Wróblewski, Pawlak(Śmielak), Czarnecki(Niebieszczański), Kropidłowski, Maludy(Dziubiński)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*