Ostatnie spotkanie Juniora C1 na własnym stadionie

DSC07747W ostatnim meczu sezonu przed własną publicznością Warta podejmowała Spartaka Deszczno.

Od pierwszych minut widoczna była przewaga gospodarzy. Długo jednak nie udawało się jej udokumentować ponieważ dopiero po upływie niespełna 20 minut gry wynik meczu otworzył Dominik Hlebik silnie uderzając obok bezradnego bramkarza Spartaka. Od tego momentu w grze Warciarzy wkradło się zbyt duże rozluźnienie i na przerwę schodziliśmy remisując 1:1.

Tak jak się spodziewaliśmy druga połowa była jeszcze cięższa. Liczne błędy, które podcięły nam skrzydła spowodowały, że straciliśmy nieco wiarę w zwycięstwo. Mimo prób nie udało nam się odmienić losów spotkania, które przegraliśmy 4:2.

Warta Gorzów – Spartak Deszczno 2:4 (1:1)