Ostatnie ligowe przetarcie Orlików Młodszych!

20181027_125836q1111W sobotę (tj. 27.10.2018r.) zespół orlików młodszych naszej akademii zakończył swoje rozgrywki ligowe w III Lidze Okręgowej Orlików! Ostatnia szansa, by dorzucić punkty do ostatecznego rozrachunku – emocji  nie zabrakło!

Na zewnątrz coraz chłodniej, a drzewa powoli gubią swoje liście. Zanim jednak zamkniemy się w halach i przejdziemy do zimowych halowych rozgrywek należy wykorzystać korzystne warunki atmosferyczne. Tak też twierdzą młodzi zawodnicy z grupy Orlik III, którzy w sobotnie południe rozegrali swój ostatni Turniej Ligowy.

Po raz kolejny odwiedziliśmy malowniczy obiekt w pobliskim Janczewie, lecz tym razem w roli gospodarza Turnieju. Już w pierwszym spotkaniu chłopcy pokazali, że doświadczenie zebrane podczas rozgrywek w tej rundzie procentuje. Inteligentny sposób poruszania się boisku pozwala nam na rozwiązanie sytuacji kilka dobrych sposobów. Udaje się nam wychodzić z pod presji wysoko ustawionych rywali dosłownie kilkoma podaniami.

Turniej kończymy z 4 punktami wychodząc zwycięsko z jednej batalii, ulegając rywalom dwukrotnie, oraz raz remisując. Biorąc pod uwagę w jaki sposób chłopcy rozwijali się od pierwszego do ostatniego turnieju można stwierdzić, że idziemy w dobrym kierunku. Stawiamy trudne warunki drużynom, które podczas pierwszych konfrontacji nie były w naszym zasięgu. Co więcej – o wyniku decyduje różnica jednej bramki! To jednak cały czas za mało dla ambitnych zawodników. Nadal wyciągamy wnioski, pracujemy nad tym aby, różnica tej jednej bramki przechylała szalę wygranej na naszą stronę!

Dziękujemy kolegom z Janczewa za możliwość zorganizowania tego Turnieju na ich obiekcie, wszystkim zespołom za wspaniałą sportową rywalizację.

Dziękujemy rodzicom za ich obecność, wspaniały doping – za to, że byli z nami na każdym Turnieju!

Kadra:
Kołupajło; Chudy; Broszko; Hynek (C); Rybiński; Krawczyk; Słowik; Dubiel;

Nasze rezultaty:

Warta Gorzów – Junior CASADA  II Różanki   0:0
Warta Gorzów  – Iskra Janczewo  1:0
Warta Gorzów – Junior CASADA  I Różanki  0:2
Warta Gorzów –  Czarni Witnica  1:2

KADRA:
KADRA:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*