Paweł Dziakowicz po stażu w Lechu Poznań! [ZDJĘCIA]

Staż LECH

Zakończył się tygodniowy pobyt na stażu trenerskim w zespole obecnego mistrza Polski – KKS Lech Poznań naszego szkoleniowca – Pawła Dziakowicza! Opiekun grup żak oraz orlik otrzymał wielką szanse, jaką bez wątpienia jest możliwość poznania od wewnątrz pracy w jednej z najlepszych Akademii Piłkarskich w Polsce!

Podczas stażu, którego opiekunem był trener Wojciech Tomaszewski nasz szkoleniowiec obserwował zajęcia treningowe młodzieży zarówno w Poznaniu jak i we Wronkach, gdzie uczą się oraz szkolą najzdolniejsi zawodnicy z kategorii wiekowej u-15/17/19. O funkcjonowaniu, szkoleniu i organizacji  mówił koordynator Akademii – Krzysztof Chrobak. Ponadto można było wysłuchać wykładów fizjoterapeutów, analityków oraz trenera przygotowania motorycznego Karola Kikuta. Warte uwagi jest również zachowanie wszystkich osób pracujących w klubie, nie tylko tych wyżej wymienionych, którzy byli bardzo pomocni, skorzy do udzielania wszelkich wskazówek i rad.

Miłą niespodzianką było otrzymanie od trenera Tomaszewskiego biletów na półfinałowy mecz Pucharu Polski KKS Lech Poznań – Zagłębie Sosnowiec! 

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*