Pewne trzy punkty Juniorów Młodszych i podium na zakończenie rundy!

20161120_123542

Ostatni mecz w tym roku rozegrali Juniorzy Młodsi. Tym razem na własnym terenie gościli rówieśników z Sulęcina.

Gorzowianie przystępowali do tego pojedynku jako zdecydowany faworyt, jednak piłka nożna już nie raz pokazała, że miejsce w tabeli oraz zgromadzone punkty czasami nie mają odzwierciedlenia na boisku. Tym razem jednak faworyt nie zawiódł. Warciarze w pierwszej połowie wypracowali sobie sporą przewagę prowadząc 6:0.

Po przerwie obraz spotkania nie uległ zmianie. Gospodarze kontrolowali przebieg zawodów a przyjezdni starali się atakować z kontry. Po ostatnim gwizdku sędziego piłka do bramki Kacpra Dolińczyka nie znalazła drogi ani razu, a bramkarz Stali z siatki wyciągał ją dziesięciokrotnie.

Kościółek 75′, 78′.

Warta: Dolińczyk – Chojak Mateusz (57′ Podburaczyński), Tondel, Sawoch (58′ Kościółek), Griganiec (63′ Wites) – Stokop, Chojak Michał (50′ Urbanek), Mierzwa, Dyc (55′ Majewski) – Paradowski, Paprocki (55′ Wiśniewski).

Po półrocznej współpracy udało się stanąć na 3 miejscu podium w wymagającej Lidze Wojewódzkiej. Nie składamy broni i już na celu mamy poprawienie tego wyniku w najbliższym czasie dobrze wykorzystując nadchodzący okres przygotowawczy. Do zobaczenia na ligowych boiskach w następnym roku.